Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bez smíchu to prostě nejde :-)

6. 9. 2012
 
Sedaná
 
Hra pro zasmání

Pravidla

Každý hráč na začátku hry, dostane číslo 1-3. Pak se dají židle do kroužku a každý si na jednu sedne. Jeden vedoucí hází s kostkou, když padne na kostce 1-2 hráči číslo jedna si přesednou o jedno místo doleva. Když padne 3-4 to samé udělají hráči číslo 2. A potom co padne 5-6, tak se posunou čísla 3. Když na vás někdo sedí nemůžete se pohybovat. Cílem hry je objet kruh a sedět zase na své židly. Kdo tak učiní zavolá sedaná a tím hra končí.
 
Latrína
 
Zábavná honička s rolemi

Pravidla

Ve vymezeném území je skryta latrína (= ešus s cedulkou Latrína) s papírky označenými "latrína" či "WC". Úkolem hráčů je najít latrínu a poté získat co nejvíce potvrzených lístečků - musí dojít na latrínu, vzít jeden lísteček, dojít za latringirl, která sedí někde na kraji území, nechat si lísteček potvrdit a mohou jít znova.

Aby to nebylo tak jednoduché, pobíhají v území průjmy. Průjmů je asi sedm a mají svá jména (cedulky na zádech - např. řídký, nekonečný, zelený...). Každý hráč má na počátku 3 toaletní papíry (= životy). Pokud hráče chytne průjem, sebere mu 1 toaletní papír. Pokud někoho chytne průjem a on nemá toal. papír, je vyřazen ze hry. Průjmy nesmí příliš blízko k latríně a k latringirl.

Další postavou je zácpa, která se občas objevuje a zdrhá před hráči - pokud hráč chytne zácpu, dostane 1 toal. papír.

Hraje se po určitou dobu. Vítězí ten, kdo má nejvíce potvrzených papírků. Pokud má více lidí stejný počet papírků, vyhrává ten z nich, který si zapamatoval více jmen průjmů. Doporučená cena pro vítěze je role pravého toaletního papíru.

 

Lidé k lidem

Pravidla

Ideální je lichý počet hráčů, ale hru lze hrát i v sudém počtu. Pro začátek je vybrán někdo, kdo zavolá: „Lidé k lidem!“. Na toto zavolání hráči co nejrychleji vytvoří dvojice. Osoba, která zůstane bez partnera, je určena jako vyvolávač.

Tato osoba pak zavolá dvě části těla, kterými se hráči musí vzajemně dotknout. Napře: pokud se zavolá „loktem ke kolenu“, partneři se musí dotýkat jedním ze svých loktů kolene druhého partnera. Vyvolávač pokračuje a označí další části, které musí být přidány k současným pozicím hráčů. Pokud se v sérii úkolů stal z partnerů úplný propletenec, nebo se některé dvojice i rozpadly, vyvolávač zakřičí znovu „Lidé k lidem“, hráči musí vytvořit nové dvojice a proces se znovu opakuje.

Do hry lze vnést prvek soutěživosti tím, že se přidá pravidlo, že vyhrává dvojice, která se udrží se spojenými všemi částmi těla jako poslední.

 

Malá hodná kočička

Ty jsi moje malá, milá kočička

Pravidla

Jeden hráč je kočičkou - je uprostřed, chodí po čtyřech a občas se začne k někomu tulit a vrnět (jako kočička, popř dělat ksichty a zvuky). Dotyčný hráč, na kterého kočička své triky zkouší, musí beze smíchu a s vážnou tváří říct "Ty jsi moje malá, milá, chlupatá kočička". Pokud se zasměje, tak se vymění, jinak jde kočička dál.

Vylepšení: Když se dotyčný nezasměje, je dobré udělovat body, a poté dát nejodolnějšímu nějakou odměnu... Jinak se budou schválně smát, aby šli dělat kočičku...
 
 
Nakresli to stejně!
Trochu jiná tichá pošta...

Pravidla

Každý z hráčů si vezme papír (nejlépe čtverečkovaný) a tužku. Všichni se posadí do kruhu. Vybere se někdo kdo bude začínat. Ten půjde za dveře a na svůj papír něco na kreslí (čím těžší, tím lepší. Snažte se co nejrychleji!). Potom odejde, ale papír tam nechá. Potom tam přijde člověk který je na pravo od něho a snaží se nakreslit tu samou věc na svůj papír. Potom vezme papír začínajícího, přehne ho na půl, a odnese mu ho zpět. Ten svůj tam nechá. Jde tam hráč na pravo od druhého. A znovu se snaží stejně a detailně nakreslit to co druhý hráč. A znovu donese zpět papír druhého hráče a ten svůj tam, nechá. Takhle to jde až do konce. Potom se položí na zem vedle sebe výtvoru prvního a posledního hráče. Uvidíte ty rozdíly. Pokud chcete zjistit, jakto, že je to tak jiné, můžete si vedle sebe položit všechny papíry tak, jak šly za sebou...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář